Nový SEAT Arona již za 5 888 Kč měsíčně

Robustní a vždy připraven vyrazit na cestu. Městský crossover s odvážným a nápaditým designem. Výraznější terénní charakter, svůdnější nový vzhled s přepracovanou přední maskou chladiče, spojlerem a LED světlomety, které přední části dodají sílu a respekt. Zcela nový design interiéru s novou přístrojovou deskou a ergonomicky multifunkčním volantem, nejmodernější bezpečnostní prvky, neomezená konektivita, nové a vylepšené asistenčními systémy, které zvyšují intuitivnost ovládání a dodají pocit jistoty za volantem. Precizní technické linie a odlehčené proporce vytvářejí pocit prostornosti. Takový je nový SEAT Arona – všestranný, výkonný, dynamický a jasnější než ostatní.

Abychom vám tento jedinečný vůz udělali ještě dostupnější, připravili jsme pro vás možnost pořídit si jej na operativní leasing s využitím financování u SEAT Financial Services s měsíční splátkou 5 888 Kč měsíčně. Nový SEAT Arona máte nyní prostě na dosah!

Neváhejte a přijďte si k nám na showroom vyzkoušet, jaké je to řídit  nový SEAT Arona. Jak jinak oceníte jeho jízdní vlastnosti než za volantem? Zkontaktujte naše prodejce a rezervujte si čas své testovací jízdy.

Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
*Kombinovaná spotřeba a emise CO2: 4,8–5,0 l / 100 km, 94–115 g/km. Vzorový příklad úvěru na vůz SEAT Arona Style 1.0 TSI 70 kW v ceníkové ceně 469 900 Kč. Doba pronájmu 60 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 5 888 Kč s DPH, 4 867 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 5% spoluúčastí s uznáním bonusů za bezeškodný průběh dosavadních pojištěních (48 měsíců). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností SEAT Financial Services s.r.o., a druhou stanou závazkový vztah. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.